KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8692252
nr 869 2252
Josefina Holmlund
(1827-1905), Sverige
Teckning, Josefina Holmlund (1827-1905), Marin, 30 x 45
Kondition: slitage, skador
Josefina Holmlund, född 1827 i Stockholm, död 1905, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2014
kl 18:51:36
13/1 16:19:16
Josefina Holmlund
Läs mer om Josefina Holmlund